افتتاح نمایشگاه کار آفرینی ، اشتغال و نوآوری در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم

افتتاح نمایشگاه کار آفرینی ، اشتغال و نوآوری در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم
نمایشگاه کار آفرینی ، اشتغال و نو آوری با حضور دکتر فتحی مدیر کل حوزه ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و در محل مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم افتتاح شد .
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم در این نمایشگاه دستاورد های نو آوری ، کارآفرینی و اشتغال دانشجویان این مرکز درمعرض بازدید عموم و دانشجویان قرار گرفت.
در حاشیه این مراسم مهدی عاطفی سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم با اشاره به حضور موفق این مرکز در نمایشگاه هفته پژوهش ، نوآوری و فن بازار استان طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به استقبال خوب مسئولین استانی ، مدیریت شهری و دانشجویان از غرفه این مرکز در نمایشگاه هفته پژوهش و نو آوری و فن بازار استان و بنا به درخواست دانشجویان و همچنین در راستای سیاست های کلی دانشگاه جامع علمی کاربردی مبنی بر اجرای آموزش های مهارتی و ایجاد دوره های اشتغال محور ،این نمایشگاه افتتاح شده است.
وی برگزاری کارگاه های تخصصی در راستای مهارت آفرینی را از دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: در راستای ارائه خدمات کار آفرینی و مهارت افزایی شش کارگاه تخصصی با موضوعات معماری، گردشگری، حقوق ثبتی و… برگزار خواهد شد.
خاطر نشان میشود؛ نمایشگاه کارآفرینی ، اشتغال و نو آوری از ۲۸ تا ۳۰ آذر ماه در محل مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم برگزار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *